Didmeninė prekyba

KepimoFormos.lt vykdo ne tik mažmeninę, bet ir didmeninę prekybą kepimo formomis, dekoravimo įrankiais, sausainių ir šokolado formelėmis – tiek Lietuvos teritorijoje, tiek už jos ribų. Dirbame ir su fiziniais, ir su juridiniais asmenimis. Išrašome sąskaitas faktūras.

Didmeniniams pirkėjams galioja 20-40% mažesnės kainos. Minimalios didmeninio užsakymo sumos netaikome, tačiau yra nustatytas minimalus kiekis kiekvienai prekei (paprastai – 1 dėžė, kiekvienos prekės vienetų kiekis dėžėje yra skirtingas).

Didmeninių užsakymų pristatymas Lietuvos ribose nemokamas. Už Lietuvos ribų – mokamas, kaina priklauso nuo užsakymo dydžio ir šalies į kurią pristatoma. Į daugelį Europos šalių galime pasiūlyti itin patrauklias pristatymo kainas.

Apmokėjimas išankstinis, apmokama Jums patogiausiu būdu, sukūrus didmeninį užsakymą parduotuvėje KepimoFormos.lt

Norėdami tapti didmeniniu klientu ir matyti didmenines prekių kainas, pristatymo laikus bei minimalius įsigijimo kiekius, užpildykite formą žemiau. Užpildžius per 2 darbo dienas gausite pranešimą apie priimtą arba atmestą didmeninio kliento paraišką.

Jeigu turite papildomų klausimų, rašykite mums el. paštu klausk@kepimoformos.lt arba skambinkite telefonu 8 630 12244 (8-20val.)