How to browse and choose products

Jūsų patogumui, visos mūsų prekės yra suskirstytos į kategorijas. Šias kategorijas Jūs matote tinklalapio viršuje, pagrindiniame meniu:

  • Keksams ir pyragams – šioje kategorijoje talpiname kepimo formas didesniems kepiniams: keksams, pyragams, tartoms, tortams ir pan.
  • Keksiukams ir pyragėliams – čia užėję surasite formas, kurios skirtos nedideliems gaminiams: keksiukams, mufinams, pyragėliams, tartaletėms, želiukams ir pan.
  • Sausainiams – speciali kategorija formelėms, kuriomis išgaunama konkreti forma. Žinoma, jų pagalba nebūtinai galima gaminti tik sausainius, bet kategoriją taip pavadinome, nes tokia jų pagrindinė paskirtis.
  • Šokoladui – tai kategorija formelėms, kurių pagalba gaminami šokoladininiai saldainiai ar kitokie šokolado gaminiai.
  • Papuošimams – čia dedame viską, kas gali padėti pagaminti papuošimus Jūsų kepiniams: formelės, spaustukai (plungers), įvairių raštų išgavimo kočėlai, pjovikliai ir kitos priemonės. Pagrinde skirta cukrinei, marcipaninei ar kitokiai modeliavimo masei.
  • Įrankiai, priedai, priemonės – tai kategorija įvairiems virtuvės pagalbininkams. Planuojame, kad ateityje ši kategorija plėsis.

Kiekvienos prekes puslapyje pamatysite jos trumpą aprašymą, kainą, ar turime sandėlyje, pristatymo trukmę ir nuotraukas. Nuotraukas spustelėjus, jos išsididina. Truputį žemiau pateikiama papildoma prekės informacija – tai išmatavimai, iš ko pagaminta ir kita informacija. Šalia jų – atsiliepimai apie prekę iš kitų pirkėjų. Labai prašome nupirkus prekę užsukti ir įdėti savo atsiliepimą.

Radę norimą prekę, spauskite “Į krepšelį”, tuomet prekė bus patalpinta į Jūsų virtualųjį pirkinių krepšelį. Kiek jame yra prekių ir už kokią sumą, visuomet matysite paspaudę ant tinklalapio viršuje esančio krepšelio paveikslėlio. Paspaudę ant mygtuko “Peržiūrėti krepšelį”, pateksite į krepšelio puslapį ir galėsite jo turinį pamatyti išsamiau.

Jei prekė patinka, ir planuojate ją nusipirkti vėliau, apžiūrėję ją galite spustelėti nuorodą “Į patinkančių sąrašą” – tokiu būdu sekantį kartą nereikės jos vėl ieškoti. Peržiūrėti savo Patikusių prekių sąrašą visuomet galite pasinaudodami nuoroda “Patikusios prekės” pačiame tinklalapio viršuje, šalia širdelės paveikslėlio.

Jei prekės šiuo metu neturime, paspaudę “Noriu pranešimo”, gausite žinutę el.paštu iš karto, kai tik prekės papildymas atvyks iš tiekėjų.

Sekantis žingsnis: Kaip sumokėti už prekes