How to pay

Norėdami sumokėti už išsirinktas prekes, spauskite mygtuką Apmokėjimas, kuris rodomas paspaudus ant Krepšelio tinklalapio viršuje, arba jei esate savo pirkinių krepšelyje, spauskite mygtuką “Tęsti atsiskaitymą”.

Tai padarę, pateksite į apmokėjimo puslapį. Jame galite įvesti turimą nuolaidos kodą, taip pat jei nesate išsaugoję savo kontaktinių duomenų, šiame puslapyje galėsite juos pateikti.

Prekes galime pristatyti ir kaskart kitu adresu, Jums tereikia šiame puslapyje uždėti varnelę ant “Siųsti kitu adresu?” ir galėsite suvesti kitą adresą, nei Jūsų pagrindinis. Į šį adresą ir bus pristatomas konkretus užsakymas. Jei tinka Jūsų pagrindinis adresas, kurį matote/suvedėte kairėje, šios varnelės nedėkite.

Supildę duomenis, dešinėje matysite savo užsakymo suvestinę, o kairėje/apačioje galėsite pasirinkti pristatymo (Kurjeris, Paštomatas) bei apmokėjimo būdą (El.bankininkystė ir kiti būdai, Bankinis pavedimas pagal išankstinę sąskaitą arba Apmokėjimas atsiimant).

  • Pasirinkus “El.bankininkystė ir kiti būdai” galite apmokėti už prekes per savo banko el.bankininkystę; grynaisiais Maximos kasose, Lietuvos pašto / Paypost skyriuose, Lietuvos spaudos / Narvesen skyriuose arba Perlo terminale arba atliekant pavedimą bet kuriame banko poskyryje arba iš savo banko sąskaitos.
  • Pasirinkimą “Apmokėjimas atsiimant” matysite tik tuomet, kai pasirenkate pristatymą kurjeriu arba į paštomatą. Tokiu atveju sumokėti turėsite kurjeriui (grynais arba banko kortele), arba paštomate (banko kortele). Ši paslauga kainuoja papildomai – 3 eurus.

Galų gale, spauskite “Apmokėti” ir būsite perkelti į savo pasirinkto apmokėjimo būdo tinklalapį.

Apie sėkmingą prekių apmokėjimą būsite informuoti el.laišku. Jūsų apmokėjimą mes matome per kelias minutes. Apmokėjus už prekes, Jums daugiau nieko daryti nereikia.

Primename, kad minimali pirkimo suma mūsų parduotuvėje yra 10,14 eurų – jei Jūsų išsirinktų prekių bendra suma mažesnė, bus taikomas 4 eurų užsakymo administravimo mokestis.

Sekantis žingsnis – Prekių pristatymas