Offer for business bakers and bakeries: wholesale, reduced prices, branding

Jei kepate pardavimui ar valdote kepyklą, KepimoFormos.lt gali padėti rasti Jums reikiamą kepimo įrangą bei priemones. Taip pat turime partnerius Lietuvoje ir Lenkijoje, kurie kokybiškai ir nebrangiai pagamins pakuotes, darbo rūbus ir kitus reikmenis su Jūsų prekės ženklu.

 

Kepyklų įranga

Kokybiška ir ilgaamžė įranga yra vienas iš sėkmingo kepyklos verslo pamatinių veiksnių. Mes dirbame su vienu iš didžiausių kepimo ir prekybinių virtuvių įrangos tiekėjų Europoje, kurio kataloge – arti 100 tūkstančių įrangos ir įrankių variantų. Galime pasiūlyti įvairių dydžių ir galingumų kepimo technikos, formų ir įrankių profesionaliam naudojimui – nuo kočėlo iki kepimo krosnies ar visos gamybinės linijos.

Pakonsultuosime, ką būtina įsigyti iš karto, o kuriuos pirkinius galite ir atidėti. Padėsime suplanuoti kepyklos išdėstymą. Patarsime, kuo skiriasi įranga skirtinguose kainų lygiuose. Na ir žinoma, įsigijius pristatysime ten, kur pageidausite.

 

Kepimo priemonių tiekimas

Keksiukų krepšeliai, pyragėlių padėkliukai, pakavimo maišeliai, tortų padėklai, vienkartinės kepimo formos ir formelės – kepimo versle jų sunaudojama išties nemažai, o šių priemonių kaina įtakoja ir galutinę Jūsų kepinių kainą bei kartu – pranašumą prieš konkurentus. Nesvarbu, ar kepate tortus pagal užsakymą, ar esate kepyklų tinklas – mes galime Jums šias priemones tiekti pigiau ir sklandžiau. Taip pat, jei nerandate Jums reikiamų dydžių, išmatavimų ar spalvų, galime sutarti dėl jų gamybos ir nuolatinio tiekimo.

 

Spauda su Jūsų prekės ženklu, firminis stilius

Mūsų dizaineris sukurs ir/ar sumaketuos, paruoš Jūsų prekės ženklą (logotipą) spaudai bei firminiam stiliui – galėsite išsirinkti iš kelių pasiūlytų variantų. Mūsų partneriai perkels ir atspausdins Jūsų prekės ženklą ant:

  • darbo rūbų ir prekybinių priemonių (prijuosčių, marškinėlių, kepuraičių, šluostelių, servetėlių, staltiesių, padėklų, tortų stovų, meniu kortelių ir pan.)
  • kepyklos priemonių (keksiukų krepšelių, pakavimo dėžučių, dėžių, etikečių, lipdukų, kaspinų ir t.t.)

 

Konsultuojame ir atsakome į užklausas kasdien 8 – 20 val. –  el.paštu klausk@kepimoformos.lt arba +370 630 12244