Jau veikia mūsų naujienų užsakymas – kartu ir loterija prenumeratoriams!

Skubame pasidžiaugti: nuo šiandienos jau galite užsisakyti mūsų naujienas tiesiai į savo el.pašto dėžutę. Kartu pradedame ir loteriją prenumeratoriams, todėl užsisakyti apsimoka dvigubai!

O dabar apie viską išsamiau. Užsisakę mūsų naujienas, gausite informacines žinutes į savo el.paštą. Planuojame jas siųsti 1-2 kartus per mėnesį. Šiose žinutėse informuosime Jus apie naujas prekes mūsų parduotuvėje, vykdomas prekių akcijas, prekių kainų pokyčius ir naujus įrašus mūsų tinklaraštyje.

Jūsų elektroninio pašto adresais su niekuo nesidalinsime, ir siųsime informaciją tik apie kepimoformos.lt – tikrai negausite jokių el.laiškų iš mūsų “draugų” ar “partnerių” arba laiškų-šiukšlių.

Na, o kad prenumeratorių gretos gausėtų greičiau, skelbiame specialią loteriją. Loterija vyks nuo kiekvieno mėnesio pirmos iki paskutinės dienos, joje dalyvaus visi, tą mėnesį užsisakę mūsų naujienas el.paštu. Laimėtojas bus išrenkamas burtų keliu (t.y. atsitiktinai). Kiekvieno mėnesio prizai ir jų laimėtojai bus skelbiami šiame įraše. Loterija vyks tol, kol neinformuosime šiame įraše apie jos pabaigą.

Su laimėtojais susisieksime jų nurodytu el.paštu. Jei laimėtojas per 3 dienas neatsakys į el.laišką ir nepateiks savo adreso prizui išsiųsti, rinksime kitą laimėtoją.

Naujienas galite užsisakyti įvedę savo el.paštą po kiekvienu tinklaraščio įrašu arba kiekvieno parduotuvės puslapio apačioje, kairėje.

Naujienų prenumeratorių loterijos prizai ir laimėtojai

Mėnuo Prizas Laimėtojas
2014 balandis Formelės keksiukams “Širdutės” (12 vnt.) Giedrė R. (giedrerok….e@yahoo.com)
2014 gegužė Drugelis Vaiva B. (vaiva.ben…..ne@gmail.com)
2014 birželis Formelės keksiukams “Meškiukas” (3 vnt.) Onutė Č. (o.ciz…….@gmail.com)
2014 liepa Širdelės širdyje Larisa K. (lor….@mail.ru)
2014 rugpjūtis Kiškis Diana M. (dia….@one.lt)
2014 rugsėjis Dekoravimo juostelių rinkinys (2 vnt.) Jolanta V. (jol…..@gmail.com)
2014 spalis Formelės keksiukams “Širdutės” (12 vnt.) Asta V. (s….@nkm.lt)
2014 lapkritis Mikis ir Minė Zita G. (zitu…@gmail.com)

Dėmesio! Prenumeratorių loterija jau baigta, ačiū visiems dalyvavusiems.

Komentarų apie “Jau veikia mūsų naujienų užsakymas – kartu ir loterija prenumeratoriams!”: 9

 1. Lina parašė:

  Kaip smagu, kai savo kepinius gali padaryti nepaprastai nuostabių, gražių formų! Ačiū Jums už galimybę kurti virtuvėje ir džiuginti artimuosius!

 2. Vaiva parašė:

  Kokia puiki žinia apie laimėjimą!!! Dėkui labai !!! Parašiau jums savo duomenis į el.paštą ;)

 3. Zivile parašė:

  Gera diena,man suktis virtuveje pats didziausias malonumas,todel sios formeles man padetu nudziuginti artimuosius graziomis kepiniu formelemis.

 4. Reda Veršelytė parašė:

  Virtuvėje jaučiuosi, kaip žuvis vandenyje, kiekvieną dieną stebinu save ir aplinkinius savo kulinariniais šedevrais, todėl tokios formelės suteiktų man dar daugiau galimybių išreikšti savo gabumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *