Mums jau pusė metų!

kepimoformos.lt startavo vasario mėnesį, taigi liepą mums sukanka pusmetis – puiki proga pažiūrėti, ką nuveikėme, ir pasidalinti planais, ką norime nuveikti ateityje.

Veiklą pradėjome vos su keliolika prekių, o šiuo metų mūsų asortimente – jau virš 200 prekių. Turime daugybę planų dėl asortimento plėtimo – kai kurias mintis gavome iš savo pirkėjų, kai kurių prekių patys labai norime jums pasiūlyti. Viena, kas tikrai vyks – ir toliau plėsime savo siūlomų prekių bei jų kategorijų skaičių. Artimiausias iššūkis mums – patogiau išdėliot prekes kategorijose, galbūt įvesti sub-kategorijas, kad lengviau būtų rasti būtent tai, ko ieškote. Taip pat būtinai stengsimės kaip ir iki šiol siūlyti kiek įmanoma patrauklesnes prekių kainas, nuolaidas bei akcijas.

Pradžioje užsakydami prekes, rėmėmės savo nuovoka, įrašais kepėjų forumuose bei plintančiomis “madomis”, kad atrinktume tai, ko mūsų manymu dabar labiausiai ieško kepėjai bei kepinių dekoratoriai. Taip pat stengėmės turėti teminių prekių metinėms šventėms ir progoms. Na o dabar jau žinome iš pardavimo rezultatų bei jūsų atsiliepimų ir laiškų, kas šiuo metu “ant bangos”, o kas dar savo eilės nesulaukė. Štai prekės, kurių per šį pusmetį nupirkote daugiausiai:

Džiugina, kad per visą pusmetį nei viena prekė nebuvo mums grąžinta, taigi ir toliau stengsimės atrinkti kokybiškas, jūsų lūkesčius atitinkančias prekes.

Stengėmės užsakymus išsiųsti greitai ir saugiai. Dažniausiai siuntinukai iškeliaudavo tą pačią ar sekančią dieną, kai gaudavome užsakymą. Vos kelis kartus dėl darbų gausos tai įvyko vėliau. Visuomet prekes įpakuojame į burbulinę plėvelę bei patvarų voką ar dėžutę. Toliau siuntinio kelionė bei išvaizda jau priklauso nuo Lietuvos Pašto, apie jo darbą esame gavę įvairių atsiliepimų – kai kurie pirkėjai gavo siuntinį jau sekančią dieną, dauguma, kaip mes ir rašome – per 2-4 darbo dienas, deja buvo keli atvejai kai paštas neskubėjo ir siuntinukai pirkėjus pasiekė po 5-7 darbo dienų. Tačiau niekada nė vienas pirkėjas negavo sugadintų ar pažeistų prekių – tuo džiaugiamės! Buvo keli atvejai, kai pirkėjai pageidavo gauti užsakymą itin skubiai – būtinai tą pačią ar sekančią dieną. Visais šiais atvejais sėkmingai suorganizavome išsiuntimą autobusų siuntomis ir prekės pasiekė pirkėjus laiku. Jau šiuo metu tariamės su keliomis kurjerių paslaugas teikiančiomis įmonėmis, taigi siuntimo greitis ateityje padidės. Na ir žinoma, siuntimas mūsų parduotuvėje visada jums išliks nemokamas.

Pradėjome rinkti naujienų prenumeratorius, bei išsiutėme 2 naujienlaiškius. Taigi, kaip ir pažadėta, jūsų el.pašto dėžučių neužgrūdome. Ir toliau rašysime tik kai tikrai bus ką įdomaus pranešti, visuomet išliks ir galimybė prenumeratos atsisakyti. Naujienų prenumeratorių loterijoje jau apdovanojome 3 laimėtojus. Atsakėme į nemažai laiškų, buvo ir skambinančių bei parašiusių mums į Skype. Parašėme 9 įrašus savo tinklaraštyje. Ateities planuose – mūsų Facebook puslapis, kad bendrauti būtų dar lengviau, paprasčiau ir greičiau.

Tobulinome savo parduotuvę iš techninės pusės – programuotojas stengėsi pagreitinti jos užkrovimą, taip pat pritaikėme vaizdą nešiojamiems įrenginiams – planšetiniams kompiuteriams bei išmaniesiems telefonams. Ateityje ir toliau gražėsime, tapsime patogesni bei pasiūlysime įvairių naujų funkcijų. Šiuo metu populiariausios funkcijos tarp mūsų vartotojų – pranešimų apie išparduotų prekių atvykimą į sandėlį užsisakymas (specialūs mygtukai būna kiekvienos šiuo metu išparduotos prekės puslapyje) bei Norų sąrašas, į kurį ir jūs galite susidėti planuojamas pirkti prekes (nuoroda kiekvienos prekės puslapyje bei viršutinėje tinklalapio juostoje).

Ką dar norėtumėte apie mus sužinoti? O gal turite mums patarimų, rekomendacijų, prašymų? Drąsiai rašykite komentaruose ar privačiai – būtinai atsižvelgsime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *