Tėčio dienai: Keksiukų papuošimai “Ūsai”

Ar Jūsų tėtis taip pat smaližius? Maniškis, jei reiktų rinktis, griebtų keksiuką vietoj kepsnio! Taigi pradžiuginkite tėčius jų mėgstamiausiais keksiukais, o mes padėsime juos papuošti specialiai šiai progai.

Šiam įspūdingam papuošimui reikės:

  • iškeptų mėgstamiausių tėčio keksiukų
  • šokolado
  • atspausdinto ūsų šablono (atsisiųsti čia »)
  • ofise naudojamos plastikinės dokumentų įmautės
  • ledinukų pagaliukų (tiks ir paprasčiausi mediniai iešmeliai).

Ištirpinkite šokoladą, ir susipilkite į konditerinį maišelį arba rašiklį.

Atsispausdinkite ūsų konktūrų šabloną (Parsisiųsti »), arba galite tiesiog nusipiešti ant popieriaus patys. Įmautę uždėkite ant šablono.

Pasiruoškite pagaliukus/iešmelius (ilgesnius gali reikti perkirpti pusiau, labiausiai tiks apie 10 ilgio pagaliukai). “Rašykite” šokoladu ant įmautės: pirmiausia apveskite kontūrą, pagal šabloną, o po to išraitykite ūsus ornamentais.

usai1

Įspauskite po pagaliuką į šokoladą per ūsų vidurį, ant pagaliuko dar užtepkite papildomai šokolado. Stenkitės kad tarpeliai tarp šokolado ornamentų nebūtų dideli, o pagaliukas būtų dosniai aplietas šokoladu – juk norime, kad viskas gražiai laikytųsi ir nesulūžtų :)

usai2

Paruoštus ūsus su pagaliukais paliekame sustingti. Neskubėkite, leiskite šokoladui gerai sukietėti. Tuomet atsargiai nuimame nuo įmautės, ir turime tikrus, šokoladinius ūsus!

Beliko tik papuošti keksiukus – tiesiog įsmeigti. O gal sugalvosite tokiais ūsais papuošti ir tortą? :)

usai3

Siūlome į pagalbą:

Šaltinis: ciastkozercy.pl

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje