Tėčio dienai: Keksiukų papuošimai “Ūsai”

Ar Jūsų tėtis taip pat smaližius? Maniškis, jei reiktų rinktis, griebtų keksiuką vietoj kepsnio! Taigi pradžiuginkite tėčius jų mėgstamiausiais keksiukais, o mes padėsime juos papuošti specialiai šiai progai.

Šiam įspūdingam papuošimui reikės:

  • iškeptų mėgstamiausių tėčio keksiukų
  • šokolado
  • atspausdinto ūsų šablono (atsisiųsti čia »)
  • ofise naudojamos plastikinės dokumentų įmautės
  • ledinukų pagaliukų (tiks ir paprasčiausi mediniai iešmeliai).

Ištirpinkite šokoladą, ir susipilkite į konditerinį maišelį arba rašiklį.

Atsispausdinkite ūsų konktūrų šabloną (Parsisiųsti »), arba galite tiesiog nusipiešti ant popieriaus patys. Įmautę uždėkite ant šablono.

Pasiruoškite pagaliukus/iešmelius (ilgesnius gali reikti perkirpti pusiau, labiausiai tiks apie 10 ilgio pagaliukai). “Rašykite” šokoladu ant įmautės: pirmiausia apveskite kontūrą, pagal šabloną, o po to išraitykite ūsus ornamentais.

usai1

Įspauskite po pagaliuką į šokoladą per ūsų vidurį, ant pagaliuko dar užtepkite papildomai šokolado. Stenkitės kad tarpeliai tarp šokolado ornamentų nebūtų dideli, o pagaliukas būtų dosniai aplietas šokoladu – juk norime, kad viskas gražiai laikytųsi ir nesulūžtų :)

usai2

Paruoštus ūsus su pagaliukais paliekame sustingti. Neskubėkite, leiskite šokoladui gerai sukietėti. Tuomet atsargiai nuimame nuo įmautės, ir turime tikrus, šokoladinius ūsus!

Beliko tik papuošti keksiukus – tiesiog įsmeigti. O gal sugalvosite tokiais ūsais papuošti ir tortą? :)

usai3

Siūlome į pagalbą:

Šaltinis: ciastkozercy.pl

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *