Helovynas

Rodoma 1–24 iš 53

Helovynas (angl. Helloween, lietuviškai dar vadinama Helovinas, Šmėklinės, Vaiduoklių naktis) – visų dvasių naktis. Tai tradicinė šventė Amerikoje, kuri tampa vis populiaresnė ir Europoje. Persirengėliai, moliūgai išpjaustytomis šypsenomis, dekoracijos dvasių, mirties, baimės temomis ir vaiduokliški vakarėliai – štai kas yra šiuolaikiškas Helovynas. Na o mes skubame padėti, jei tokiam vakarėliui norėsite paruošti helovyniškai papuoštų skanėstų!

DĖMESIO – Užsakytos prekės Jus spės pasiekti iki Helovyno, jei užsakymą apmokėsite iki spalio 25 d. 12:00 val. Visų teminių ir išparduodamų prekių kiekiai riboti.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje