Apie mus

Internetinė pardutuvė KepimoFormos.lt įkurta 2013-ųjų pabaigoje (kurį laiką veikė kaip kepimoformos.info).

Mūsų asortimente – viskas, ko gali prireikti kepėjui, tiek mėgėjui, tiek profesionalui. Siūlome daugybę skirtingų kepimo formų: keksams ir pyragams, keksiukams ir pyragėliams, sausainiams bei šokoladui ir saldainiams. Taip pat pildome asortimentą kitais kepėjui naudingais įrankiais, priemonėmis ir priedais, virtuvės pagalbininkais bei aksesuarais.

Pagrindinis mūsų tikslas – kuo platesnis ir įvairesnis asortimentas, kuriame kiekvienas pirkėjas ras būtent tai, ko reikia įgyvenditi jo sekančiai idėjai.

Pradžia

Nuo tų idėjų viskas ir prasidėjo – KepimoFormos.lt įkūrėja, kepinių mėgėja Justina tiesiog nerado norimų formelių savo idėjos įgyvendinimui. Parduotuvėse Lietuvoje pasirinkimas gana siauras, o siųstis iš užsienio ilgai trunka, ne visos užsienio internetinės parduotuvės siunčia į Lietuvą. Su pavydu naršydama po tokias parduotuves, siūlančias viską nuo A iki Z kepiniams ir kitokiems saldėsiams, ji pasiryžo pabandyti tokią įkurti.

Pirmosios prekių partijos buvo sandėliuojamos tiesiog namuose ir pirmus pora metų Justina viską darė pati viena – derėjosi su tiekėjais, užsakinėjo prekes, administravo internetinę parduotuvę, pakavo ir siuntė užsakymus, bendravo su pirkėjais bei rūpinosi reklama.

Dabar

Tokia buvo pradžia, o dabar mes jau dirbame keliese. Nuomojame nors ir nedidelį, bet tikrą sandėlį, bendraujame su daugybe tiekėjų iš viso pasaulio, o jums siūlome įsigyti virš 1500 skirtingų prekių – ir šį skaičių nuolat didiname bei didinsime!

Tačiau pagrindinis tikslas nepasikeitė – visa tai darome dėl to, kad kiekvienas kepėjas galėtų įgyvendinti savo idėjas. Dirbame nuoširdžiai, kartais klystame, bet visuomet dedame didžiausias pastangas. Ir svarbiausia – viską darome iš visos širdies. Esame mažas verslas, ne stambi prekybos įmonė, tačiau esame aktyvūs, entuziastingi, mėgstame savo veiklą ir galėtume kepti, dekoruoti bei skanauti nors ir kasdien!

Prekės

Daugumą siūlomų prekių, apie 95%, turime savo sandėlyje Kaune. Šalia prekių, kurios šiuo metu išparduotos, arba yra tiekėjų sandėlyje, tai aiškiai nurodyta. Išparduotas prekes paprastai papildome per 2-5 savaites – tokios prekės puslapyje galite užsisakyti automatinį pranešimą, kurį sistema išsiųs, kai tik sandėlyje priimsime naują jos siuntą. Prekės, kurios yra tiekėjų sandėlyje, pasieks Jus per tokį terminą, kuris nurodytas šalia konkrečios prekės.

Prekių gamintojai ir tiekėjai yra iš skirtingų pasaulio šalių – daugiausiai tai Lenkija, Čekija, Italija, Prancūzija, Kinija ir Jungtinės Amerikos Valstijos. Kiekvienos atvykusios prekių partijos kokybė yra tikrinama, savo pirkėjams siūlome tik kokybiškas, nuotrauką ir aprašymą atitinkančias prekes.

Kiekvienos prekės puslapyje yra ne tik jos aprašymas ir nuotraukos, bet ir išmatavimai. Jei informacijos apie konkrečią prekę trūksta, arba ji netiksli, susisiekite telefonu 8 630 12244, el.paštu klausk@kepimoformos.lt arba per Kontaktų formą ir informaciją patikslinsime.

Nemažai prekių perkame be pakuočių, tiesiog dėžėmis. Tokias prekes pakuojame bei ženkliname patys. Toks principas padeda mums siūlyti jums mažiausias kainas.

Daugumos prekių spalva yra gaunama ir pakuojant parenkama atsitiktinai – nebūtinai gausite tokią, kaip prekės nuotraukoje.

Apmokėjimas ir pristatymas

Apmokėjimo ir pristatymo būdų yra keli – visuomet perkant galite rinktis, kaip norite mokėti ir kaip norite, kad Jums pristatytume prekę. Jei visgi neradote Jums priimtino būdo – susisiekite ir tikrai rasime sprendimą.

Daugiau apie Apmokėjimą »

Daugiau apie Pristatymą »

Teisinė informacija

KepimoFormos.lt veikla yra legali ir įteisinta, nuo kiekvienos parduotos prekės yra sumokami mokesčiai Lietuvos valstybei.

Veikla registruota Asmens duomenų valdytojų registre, prižiūri Valstybinė asmens duomenų apsaugos inspekcija. Pirkėjų duomenys internetu perduodami saugiu protokolu, duomenų bazėje saugomi šifruoti ir neteikiami trečiosioms šalims, kai tai nesusiję su tiesioginiu užsakymo įgyvendinimu.

Pirkimo taisyklės ir sąlygos »

Kontaktinė informacija

KepimoFormos.lt
+370 630 12244
klausk@kepimoformos.lt