Prekių pristatymas

Jums sėkmingai apmokėjus užsakymą, bus pradėtas jo pakavimas ir išsiuntimas. Pristatymo trukmė priklauso nuo išsirinktų prekių – prie kiekvienos prekės yra nurodyta konkrečiai tos prekės pristatymo trukmė. Prekes, kurių pristatymo trukmė 1-2 dienos, supakuosime ir išsiųsime tą pačią dieną, jei užsakymą pateiksite ir apmokėsite iki 15 val.

Supakavus Jūsų užsakymą, jis bus išsiųstas pasirinktu būdu: kurjeriu arba į paštomatą. Prekių pristatymas bet kuriuo pasirinktu būdu yra nemokamas. Užsakymus pristato LP Express, Omniva, Venipak ir DPD (pagal Jūsų pasirinkimą). Bet kuriuo būdu siunčiant, siuntinys iš kepimoformos.lt – visuomet registruotas ir turintis sekimo numerį (jį rasite el.laiške, kurį gausite kai tik užsakymas bus išsiųstas Jums).

Kurjeriu arba į paštomatus siunčiamos siuntos pasiekia Jus per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo. Prieš atveždamas siuntą, kurjeris visuomet Jums paskambins suderinti laiką, kada būsite pristatymo adresu. Siuntą įdėjus į Jūsų pasirinktą paštomatą, gausite SMS žinutę su atsiėmimo kodu.

Bet kuriuo Jūsų pasirinktu būdu išsiuntę siuntą, Jums į el.paštą atsiųsime užsakymo įvykdymo pranešimą, kuriame bus nurodytas siuntos numeris bei siuntos sekimo nuoroda, todėl galėsite sekti siuntos kelią internetu.

 

Kaip privaloma pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, nupirktos prekės gali būti grąžinamos. Išsamiai apie tai skaitykite: Prekių grąžinimas