Prekių pristatymas

Jums sėkmingai apmokėjus užsakymą, bus pradėtas jo pakavimas ir išsiuntimas. Pristatymo trukmė priklauso nuo išsirinktų prekių – prie kiekvienos prekės yra nurodyta konkrečiai tos prekės pristatymo trukmė. Prekes, kurių pristatymo trukmė 1-4 dienos, supakuosime ir išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną.

Supakavus Jūsų užsakymą, jis bus išsiųstas pasirinktu būdu: kurjeriu arba į paštomatą. Prekių pristatymas į paštomatą yra nemokamas. Pristatymas kurjeriu bet kokio dydžio siuntai kainuos 4 eurus. Užsakymus pristato LP Express, Omniva, Venipak ir DPD (pagal Jūsų pasirinkimą arba artimiausią Jūsų adresui paštomatą). Bet kuriuo būdu siunčiant, siuntinys iš kepimoformos.lt – visuomet registruotas ir turintis sekimo numerį.

Kurjeriu arba į paštomatus siunčiamos siuntos pasiekia Jus per 1-4 darbo dienas nuo išsiuntimo – prie kiekvienos prekės nurodytas jos pristatymo terminas. Prieš atveždamas siuntą, kurjeris visuomet Jums paskambins suderinti laiką, kada būsite pristatymo adresu. Siuntą įdėjus į Jūsų pasirinktą paštomatą, gausite SMS žinutę su atsiėmimo kodu.

Bet kuriuo Jūsų pasirinktu būdu išsiuntę siuntą, Jums į el.paštą atsiųsime užsakymo įvykdymo pranešimą, kuriame bus nurodytas siuntos numeris bei siuntos sekimo nuoroda, todėl galėsite sekti siuntos kelią internetu.

 

Kaip privaloma pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, nupirktos prekės gali būti grąžinamos. Išsamiai apie tai skaitykite: Prekių grąžinimas