Helovyno spurgos: dekoravimo idėjos

helovyno spurgos

Spurgos, spurgytės dabar mėgaujasi populiarumu – įvairiausių dydžių, skonių, įmantriausių dekorų, pateikiamos popierėliuose, ant pagaliukų, net puokštėse. Ar gali šis desertas būti pateikiamas Helovynui? Žinoma! Suradome gana nemažai pavyzdžių, kaip gali atrodyti Helovyno spurgos, ir dalinamės savo radiniais su jumis.

Nuotraukos pasididina ant jų paspaudus!

Spurgos – voratinkliai

Šiam dekoro variantui reikės dviejų spalvų glaisto – vienas bus pagrindas, o kitu tereikia nupiešti voratinklio gijas. Jei dar šalia rasite kokį dekoratyvinį voriuką, tokių spurgų lėkštė bus Helovyno šventės hitas! Šis būdas labai tiks ir neįgudusiems dekoruotojams, nes voratinklis juk nebūna idealiai lygus – atvirkščiai, voratinkliai juk kreivi, netolygūs, nutrūkstantys… Todėl pieškite ir nesijaudinkite!

Spurgos su akimis

Norint, kad Helovyno spurgos stebėtų bandančius jas suvalgyti savo akytėmis, reikia įsigyti pabarstukų ar papuoštukų – akyčių. Jei tokių neradote, galima bandyti jas išgauti tirštesniu baltu ir juodu glaistu – iš pradžių su baltu uždėjus didesnį apskritimą, o jam sutvirtėjus – ant viršaus mažesnį juodą. Taip pat galima juodą akytės skrituliuką nupiešti tamsiu maistiniu flomasteriu ant šviesios spalvos dražė ar panašių saldainių. Jei norite pridėti ir dantis, tam labai tinka riešutai be luobelės.

Spurgos – mumijos

Išgauti Helovyno spurgas – mumijas galima dviem būdais: glaistyti jas baltu glaistu ar kremu išilgai bei skersai arba apdėlioti baltos cukrinės masės juostelėmis. Jei tik turite, nepamirškite akyčių! O gal ir dantukų… Taip pat, kaip ir su voratinkliais, šiam dekoro būdui nereikia lygumo ar taisyklingumo – kuo baisiau, tuo geriau.

Spurgos – vorai

Šeši šokoladiniai pagaliukai, pailgi guminukai, perlaužti krekeriai – štai jūsų Helovyno spurgos ir pavirsta į vorus, pačiu paprasčiausiu būdu. Šis dekoravimo būdas ypač tinka mažoms spurgytėms.

Spurgos su “krauju”

Tai pats lengviausias Helovyno spurgų dekoro būdas! Dosniai apibarsytkite jas cukraus pudra arba aptepkite baltu kremu ar glaistu, o tuomet, pasitelktus raudoną glaistą, džemą, kremą ar sirupą – aptaškykite, arba nupieškite nutekėjimus. Tokias spurgas galima padaryti dar baisesnėmis, jei gebate nupiešti “žaizdų”, “įpjovimų” ar kitų šiurpių požymių. Kraujuotas “smegenis” išgausite apliejusios graikinio riešuto puselę glaistu ar džemu, o “stiklo” skeveldros daromos iš lydyto cukraus ar izomalto.

Helovyno spurgos jei labai skubate ar nemėgstate / nesigauna konkretūs dekorai

Jei manote, kad dekoravimas ne jums, net ir tuo atveju jūsų spurgos gali būti helovyniškos – tiesiog puoškite jas taip, kaip mokate, kaip esate įpratę, ar kaip jums patinka – bet rinkitės tradicines Helovyno spalvas: juoda, oranžinė, tamsiai violetinė, neoninė ar ryškiai žalia. Dar galite vietoje įprastų pabarstukų rinktis teminius Helovyno pabarstukus kuriuose mini vaiduokliukai, voriukai, monstrai ir pan.

Helovyno spurgos įgudusiems dekoruotojams

Jei dekoravimas jums patinka ir sekasi, žemiau parinkome idėjų ir jums! Tai sudėtingesni arba daugiau laiko, įrankių ar specialių Helovyno formelių reikalaujantys dekorai. Jų dėka galite spurgas paversti ar papuošti kaukolėmis, katėmis, raganomis, monstrais, vaiduokliais, moliūgais, šikšnosparniais…

 

Gaminant gali prireikti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje