Cake pops formos

Šių silikoninių formų pagalba iškepsite pyrago kamuolėlius, geriau žinomus Cake Pops pavadinimu. Simpatiški pyrago „ledinukai“ užkariavo viso pasaulio širdis. Vien juos apglaisčius, jau turime stulbinantį desertą, o kiek dar galimybių atsiveria pradėjus dekoruoti – nuo paprasčiausio papuošimo pabarstukais, iki įvairiausių gyvūnų, gėlių, ir kitokių objektų sukūrimo…

Kiekviena cake pops forma susideda iš dviejų pusių. Tešla reikia pripildyti tik vieną pusę, uždengti ir kepti. Kepant kylanti tešla pati užpildys antrą pusę, karštis išeis per specialias skylutes formoje.

Atidarius formą teliks įdėti į kiekvieną rutuliuką po pagaliuką, kad geriau laikytųsi prieš tai jį pamirkykite tirpintame šokolade ar glajuje.

Šioje prekių kategorijoje siūlome ir įvairius pagaliukus cake pops’ams – trumpus, ilgus, plastikinius, popierinius bei įvairių spalvų.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje