Kalėdos

Rodoma 1–24 iš 139

Kalėdos – kepinių metas. Būtent todėl kiekvienais metais stengiamės pasiūlyti kuo didesnį kalėdinių pyragų, keksiukų ir jų papuošimų bei dekoravimo priemonių asortimentą. Nuo snaigių iki eglučių, nuo besmegenių iki varpelių – viską rasite kategorijoje „Kalėdos“. Jei norite ko nors paklausti apie šios kategorijos prekes, susisiekite telefonu 8 630 12244, el.paštu klausk@kepimoformos.lt, Skype kepimo.formos arba užpildykite formą.


SVARBU – karantino metu siuntas kurjeriai pristato lėčiau (tiek į rankas, tiek į paštomatus). Taip pat siuntos „į rankas“ gali būti be išankstinio perspėjimo nukreipiamos į paštomatus; o siuntos į paštomatus, kai pasirinktas paštomatas yra pilnas, nukreipiamos į kitą artimiausią paštomatą. Šių procesų ir sprendimų mes negalime niekaip pakeisti ar pagreitinti. Daugiau informacijos https://omniva.lt ir https://post.lt

Mūsų pačių išsiuntimų tvarka nesikeičia – užsakymai išsiunčiami per 1-2 darbo dienas, tačiau kiek laiko siunta keliaus iki Jūsų, dėl susidariusios situacijos, nežinome.

Jei norite užsakymą gauti iki Kalėdų, rekomenduojame užsakyti iki gruodžio 15 d.