Įrašai kategorijoje "Patarimai"

Spurgų Helovynui dekoravimo idėjos

helovyno spurgos

Spurgos, spurgytės dabar mėgaujasi populiarumu – įvairiausių dydžių, skonių, įmantriausių dekorų, pateikiamos popierėliuose, ant pagaliukų, net puokštėse. Ar gali šis desertas būti pateikiamas Helovynui? Žinoma! Suradome gana nemažai pavyzdžių, kaip gali atrodyti Helovyno spurgos, ir dalinamės savo radiniais su jumis. Skaityti toliau

Kalėdiniai keksiukų, pyragų ir tortų papuošimai – gražiai ir paprastai!

Šventinis žiemos laikas yra toks metas, kai tikrai yra ką veikti – pradedant namų puošimu ir šventiniais kepiniais, baigiant vaikų vaidinimų kostiumų gamyba. Todėl mūsų tikslas – padėti Jums dekoruoti kalėdinius desertus ne tik gražiai, bet ir paprastai bei lengvai. Šiame straipsnyje surinkome pavyzdžius, kaip naudojant mūsų siūlomus įrankius dekoruoti keksiukus, pyragus ir net šventinius tortus originaliai ir stebinančiai bet kartu nesudėtingai.

Skaityti toliau

Keksiukų puošimas: 5 lengvi ir gražūs būdai

Didelė dalis keksiukų žavesio yra jų papuošimas. Tačiau tikrai nereikia būtų dekoravimo asu, kad Jūsų keksiukai būtų puošnūs ir gražūs. Yra ne vienas labai paprastas būdas, kaip papuošti keksiukus – šiandien dalinamės penkiais tokiais keksiukų dekoravimo pavyzdžiais.

Skaityti toliau

Valentino dienos sausainiai: didysis idėjų koliažas

Jei tik trūksta idėjų, visuomet pagelbės internetas, ar ne? O kad nereikėtų valandų valandas naršyti, gelbėjame mes – pririnkome ir sudėliojome į koliažus daugybę idėjų Valentino dienos sausainiams – nuo pačių paprasčiausių iki juvelyriško krupštumo grožybių.

Skaityti toliau

Silikoninės kepimo formos: išsamus gidas (atsakome į klausimus!)

Dar visai neseniai vienintelės mums pažįstamos kepimo formos buvo metalinės ar stiklinės. Tai truko iki tol, kol pasaulį užkariavo silikoninės kepimo formos. Tačiau kadangi tai gana naujas dalykas, nemažai šeimininkių ir kepimo mėgėjų vis dar jų “nepažįsta”, nežino kaip jomis naudotis, kaip prižiūrėti, o kartais ir nemėgsta, nenori pabandyti. Šiuo straipsniuku papasakosiu būtiniausią informaciją apie silikonines formas, bandysiu išsklaidyti keletą mitų apie jas ir patarsiu, kaip jas naudoti bei prižiūrėti.
Skaityti toliau

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje