Keksiukų puošimas: 5 lengvi ir gražūs būdai

Didelė dalis keksiukų žavesio yra jų papuošimas. Tačiau tikrai nereikia būtų dekoravimo asu, kad Jūsų keksiukai būtų puošnūs ir gražūs. Yra ne vienas labai paprastas būdas, kaip papuošti keksiukus – šiandien dalinamės penkiais tokiais keksiukų dekoravimo pavyzdžiais.

1. Greitas nėrinių efektas

Šis būdas neįtikėtinai paprastas – nereikės jokio kremo ar kažkokių ypatingų ingredientų. Tik cukraus pudros, jei keksiukai šokoladiniai, ar kakavos, jei jie šviesios tešlos. Na ir žinoma, skiautės nėrinių, arba trafareto :)

keksiuku-puosimas1

sird2

2. Zefyras/morengas vietoje kremo kepurėlės

Šiam būdui tereikės atrasti parduotuvėje arba kepyklėlėje skanių minkštų zefyrų arba morenginių gardėsių – kas gali būti paprasčiau?

keksiuku-puosimas2

3. Ledai, ledai, ledai…

Puošimas ledais atrodys geriausiai, jei tam naudosite specialų ledų šaukštą – juo suformuotą ledų rutulėlį tereikės padalinti pusiau, ant keksiukų užtupdyti puseles, na ir dar galima šokolado drožlėmis ar kokia uogele papuošti. Žinoma, taip keksiukus dekoruoti reiktų jau prieš pat patiekiant arba taip papuoštus laikyti šaldytuve.

keksiuku-puosimas3

4. Šokoladiniai piešiniai

Šiek tiek daugiau laiko reikalaujantis būdas, tačiau viskas ir vėl labai paprasta. Keksiuką merkiame į ištirpintą baltajį šokoladą, tuomet rudu šokoladu piešiame apskritimus, juostas arba tiesiog lašelius, kuriuos perbraukus dantų krapštuku, suformuojami gražūs raštai.

keksiuku-puosimas4

5. Uogos ir vaisiai

Paprasčiausia uogomis ir vaisiais puošti keksiukus, kurie pagaminti iš tešlos, kuri kepdama daug neiškyla, t.y. keksiuko paviršius lieka plokščias. Arba naudoti krepšelius su aukštesniais kraštais. O tada – jau tik fantazijos reikalas, ko ir kaip pridėliosite ant viršaus. Kad dekoras laikytųsi, galima prieš tai aptepti keksiuką džemu ar lydytu šokoladu. Arba išlydyti cukraus ir uždėti kelias išilgas juosteles, taip “sulipdant” vaisių ir uogų gabalėlius kartu. Arba, pasiruošti bespalvės želė ar želatinos, ir padengti teptuku – taip dekoras ne tik laikysis, bet ir žvilgės.

keksiuku-puosimas5

 

Į pagalbą siūlome:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *