Tėčio dienai: sausainiai ant puodelio “Kaklaraiščiai”

Dalinamės dar vienu įdomiu, bet nesudėtingu desertu, kuris skirtas mūsų tėčiams. Iškepkite šiuos gražuolius ir parodykite tėčiui, koks jis jums svarbus! Puikiai tiks nustebinti su rytine kava ar arbata.

Mums reikės:

  • Jūsų mėgstamiausios/skaniausios sausainių tešlos
  • sausainio šablono (parsisiųsti čia » arba nusipieškite savo, koks Jums patinka)
  • dekoravimo glajaus

Gaminame:

Iškočiojame sausainių tešlą iš išpjauname norimą kiekį kaklaraiščio formelių (tiesiog iškirpkite atsispausdintą šabloną ir apipjaukite peiliu).

kaklar2

Tuomet pagaminame “kabliukus”, reikalingus, kad sausainius galima būtų pakabinti ant puodelio krašto. Eiga tokia: išpjaukite apie 5 cm skersmens apskritimus, tuomet mažesniu apskritu ar ovaliu daiktu išpjaukite juose pusapvalę formą, kaip parodyta nuotraukoje žemiau. Gautą formą perpjaukite pusiau – štai ir turite 2 kabliukus. Kabliukų reikės tiek pat, kiek kaklaraiščių.

kaklar3

Iškepusius kaklaraiščius dekoruojame glajumi – galite kaip parodyta nuotraukose žemiau, o galite kaip Jums labiau patinka ir kaip mokate – svarbiausia, kad matytųsi, kad tai – kaklaraiščiai (paveikslėliai pasididina paspaudus).

Kai visus papuošite, palikite šiek tiek pagulėti, kol glajus sukietės.

kaklar9

Tuomet apverskite juos, ir prie kiekvieno glajumi priklijuokite po kabliuką. Ir vėl palikite pailsėti, bent kelioms valandoms :)

kaklar10

Štai ir viskas – kabiname ant puodelio ir nešame tėčiui!

kaklar11

Siūlome į pagalbą:

Šaltinis: semisweetdesigns.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *