Įrašai kategorijoje "Receptai"

Naminiai ledai – skanūs, minkšti ir tik iš dviejų produktų!

Minkšti, pieniški naminiai ledai tik per kelias minutes ir vos iš poros ingredientų – taip, tai įmanoma. Šiam ledų receptui taip pat nereikia ledų gaminimo aparato. Išbandę šiuos ledus patys buvome nustebę – skonis ir tekstūra kaip pačių kokybiškiausių ledų, o receptas – itin paprastas bei nereikalaujantis įgūdžių virtuvėje ar specifinių žinių.

Skaityti toliau

Velykiniai sausainiai “Kiaušinukai žolytėje”

velykiniai sausainiai

Dar viena skanėstų idėja, kurią lengvai paruoši ir pradedantieji, tačiau ant Velykinio stalo šis desertas atrodys įspūdingai. Jam pagaminti neprireiks nei įmantrių ingredientų, nei specialių įrankių ar formų. Kadangi gaminimas neilgas ir paprastas, labai tiks ir gaminant su vaikais. Tik pažvelkite į juos – niekas nesupainios – tai tikrai Velykiniai sausainiai! Skaityti toliau

Biskvitinis Velykų avinėlis

Prieš Velykas viena iš populiariausių prekių mūsų parduotuvėje tampa Velykinio avinėlio forma. Ne tik dėl galimybės iškepti avinėlio formos skanėstą, bet ir todėl, kad su tokiu papuošimu Velykinis stalas atrodo įspūdingai. Todėl ne kartą gavome ir jūsų klausimą – o koks receptais geriausiai tinka šiai formai?

Skaityti toliau

Tailandietiškų Dok Jog – žagarėlių-lotosų receptas

Kai tik pradėjome prekiauti įrankiu Tailandietiškiems lotoso formos žagarėliams, iš karto sulaukėme ir daugybės prašymų pasidalinti receptu. Žinoma, galima naudoti ir mums visiems žinomą klasikinį lietuviškų žagarėlių receptą, tačiau norintiems autentikos – mūsų išbandytas ir tikrai pavykęs receptas. Skaityti toliau

Forminių žagarėlių (rozečių, voveraičių) receptas

Tarp klasikinių desertų, tokių kaip vafliai, grybukai, spurgos, sausainiai suformuoti mėsmale, savo vietą užima ir forminiai žagarėliai. Kas nepamena tų keistų įrankių, kaitinamo aliejaus kvapo ir tų traškių lengvų sausainėlių, kurių paragavus neįmanoma sustoti? Mes pamename, ir suteikiame progą išbandyti ir Jums – siūlome nemažai skirtingų įrankių žagarėliams.

Rytų šalyse panašiu principu skanėstai kepami nuo seniausių laikų. Itin mėgiami jie ir Skandinavijos šalyse bei Vidurio Europoje – forminiai žagarėliai ten žinomi rosečių pavadinimu (rosettes, rozetas, rozetki), o pas mus dažnai vadinti pagal turėtas formeles – gėlytės, drugeliai, voveraitės (“voveruškos“). Naudojama tešla labai paprasta, o pats kepimo būdas taip pat nėra sudėtingas, iškepus kelis sausainius įgundama ir tampa labai lengva. Pabadykime!

Skaityti toliau

Naminė cukrinė masė tortų ir keksiukų dekoravimui

Cukrinė masė – vienas pagrindinių būdų puošti tortus, keksiukus ir kitokius kepinius. Taip pat daugybė yra ir jos receptų, skubantiems parduodama ir jau pagaminta. Tačiau nieko nenustebinsime pasakę, kad kas gaminta namuose, visuomet arčiau širdies (ir skrandžio) :)

Skaityti toliau