Velykiniai jogurtiniai ledinukai vaikams

Velykos vaikams paprastai reiškia šokoladą, šokoladinius kiaušinius ir įvairius panašius saldumynus. Mes, kaip ir jūs, nuolat galvojame, kaip sudominti mažuosius sveikesniais desertais. Šiandien dalinamės vienu iš tokių atradimų – jogurtiniai ledinukai.

Nors receptas velykinis, iš tikrųjų galite jį naudoti bet kuriai progai, o gal net ne progai – tiesiog keisti tradicinius ledinukus šiais. Mes tam siūlome daugybę silikoninių formų – tikrai rasite kas patiks būtent jūsų atžalos. O dabar – į gamybą.

Reikės:

  • vienos ar kelių rūšių jogurto
  • mėgstamų uogų
  • granolos (arba sausų puryčių arba dribsnių)

Į kiekvieną silikoninės formos ertmę įdėkite šiek tiek jogurto – apie trečdalį jos tūrio. Tuomet įdėkito po kelias uogas ir šiek tiek granolos. Viską padenkite jogurtu ir įsmeikite plastikinius ar medinius pagaliukus.

Bent pora valandų šaldiklyje, o dar geriau – pernakt, ir skanus bei sveikas desertas paruoštas. Išėmę iš formos, iš karto valgykite, likusius laikykite šaldiklyje.

Jei dar neatrodo paprasta, štai video, kuris tikrai įtikins pabandyti:

Gaminimas toks paprastas, kad vaikai ir patys gali juos pasigaminti, ir žinoma – naudoti jų mėgstamiausius ingredientus. Gamindami patys vaikai ne tik išmoksta elgtis virtuvėje, bet ir įgyja pasitikėjimo savimi.

Gaminant gali prireikti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *